Bebe Rexha na prezantoi me kunatën dhe qenka një yll!

vovalbania September 18, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Bebe Rexha na prezantoi me kunatën dhe qenka një yll!

Vëllai i Bebe Rexhës do të martohet së shpejti dhe këngëtarja duket shumë e lumtur për këtë fakt.

Ka qenë vetë ajo e cila ka ndarë një video në “Instagram” nga një jaht, ku vëllai Florent Rexha i ka propozuar për martesë partneres së saj.

Artistja e pranishme në këtë natë të rëndësishme për vëllanë e saj, krahas videove nga momenti u ka uruar jetë të lumtur.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 26332 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE