Ndodh dhe kjo, vajza e njërit prej konkurrentëve futet papritur në studion e Për’Puthen

vovalbania November 20, 2023 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Ndodh dhe kjo, vajza e njërit prej konkurrentëve futet papritur në studion e Për’Puthen

Për’puthen sa vjen dhe befason ndjekësit me ngjarjet që zhvillohen mes konkurrentëve.

Së fundmi, vajza e një konkurrenti është futur në studio duke suprizuar kështu publikun dhe vetë konkurrentët.

Bëhet fjalë për vajzën e Vedatit e cila puntatën e sotme është futur në studio duke i dhuruar një trëndafil Megit.

Vedati dhe e bija kanë një lidhje të ngushtë dhe pse është e ndarë nga e ëma e saj.

Nga ana tjetër, Alba dhe Vedati pas takimit kanë pësuar një krizë të fortë mes tyre, ndaj ardhja e vajzës duket se ka thyer pak akullin.

 

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58618 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE