Aktorja e njohur Jessica Alba rrëfen marrëdhënien e vështirë me vajzën e saj adoleshente!

vovalbania January 15, 2024 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Aktorja e njohur Jessica Alba rrëfen marrëdhënien e vështirë me vajzën e saj adoleshente!

Aktorja e njohur Jessica Alba ka dhënë një intervistë së fundmi për “Real Simple” ku ka folur për jetën e saj personale, familjen dhe marrëdhënien e vështirë me vajzën e saj 15-vjeçare, Honor. Aktorja ka tre fëmijë, por gjërat nuk po shkonin shumë mirë me Honor. Siç ajo ka treguar, me të bijën kanë pasur zënka shumë intensive, për pasojë u detyrua që t’i drejtohej psikologut. Ndërkaq, Alba tha se:

Duhej të punonim dhe të merreshim me marrëdhënien tonë. Ishte sikur të kishte një gardh mes nesh. Unë nuk mund t’i përballoja vitet e saj të adoleshencës dhe nuk mund të vazhdoja të jetoja me grindje të vazhdueshme mes nesh. Është një proces që kërkon kohë dhe asnjëri prej nesh nuk është perfekt.

Gradualisht, vajza 15-vjeçare e Albës filloi ta trajtonte atë më shumë si prind dhe nënë sesa si një person që përpiqej ta kontrollonte. Ndërkaq, që nga fillimet e saj në televizion dhe në film si adoleshente e deri te suksesi i saj mahnitës si biznesmene Jessica Alba është bërë një model për sipërmarrësit aspirantë.

Ajo jo vetëm që njihet për performancat e saj mahnitëse në ekran, por vlera e pasurisë së saj neto, e vlerësuar në mbi 390 milionë dollarë, e vendos atë ndër individët më të pasur. Por cili është sekreti pas suksesit mbresëlënës financiar të Jessica Alba dhe çfarë kontribuon saktësisht në pasurinë e saj marramendëse? Rrugëtimi i Jessica Marie Alba drejt suksesit filloi që në moshë të re, me paraqitjet e saj të para televizive dhe filmike vetëm në moshën 13-vjeçare. 

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58473 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE