“Dua edhe unë një burrë…”, Egla bën deklaratën e papritur!

vovalbania March 01, 2024 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
“Dua edhe unë një burrë…”, Egla bën deklaratën e papritur!

Big Brother Vip Albania është një fenomen social që mbërthen fort jo vetëm vëmendjen por edhe debatin publik. Këtë vit synimet janë akoma më të mëdha ndërsa shtëpia është më mbresëlënëse. Prej datës 13 Janar në Top Channel ka nisur edicioni i tretë i “Big Brother VIP 3”. Një reality show, i cili që në natën e parë të spektakli arriti të gozhdonte para ekranit teleshikuesit dhe rezultoi të ishte mjaft i suksesshëm.

Egla, Sara dhe Bardhi kanë diskutuar së fundmi, ku Egla ka shprehur dhe dëshirën e saj. Mesa duket duke parë çiftet në shtëpi edhe Eglës i është shtuar dëshira për të pasur një partnerë.

Egla: I thashë të pëlqen vërtetë Erjola? Po tha, avash-avash ta shohim si do ecë.

Bardhi: Ishalla e kanë qëllimin e pastër dhe bëhen bashkë nëse është e vërtetë.

Egla: Dua edhe unë një burrë këtu.

Sara: Egla si e do?

Mëngjesin e sotëm teksa u është bashkuar  Julias, Françeskës dhe Julit në oborr, Roza u ka treguar ëndrrën e saj. Banorja u tregon se ka parë në ëndërr Erjolën duke kryer marrëdhënie seksuale.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 55495 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE