“Pasó” 31 Maj/Pse u përjashtua Cikalleshi dhe Uzuni nga EURO24?

vovalbania June 01, 2024 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
“Pasó” 31 Maj/Pse u përjashtua Cikalleshi dhe Uzuni nga EURO24?

Fundjava sportive paraprihet nga më shumë njohuri për të apasionuarit. Të gjitha eventet sportive kanë resumenë e tyre në “Pasó”. Na ndiqni çdo të premte, vetëm në Top Albania Radio.

Glenti Nallbani
Edi Manushi
Lorenco Jemini
Gëzim Sinemati

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 55497 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE