Bebe Rexha, pushime në Hauai

vovalbania February 22, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Bebe Rexha, pushime në Hauai

Provokon me foto dhe video ndjekësit në rrjetet sociale

Dimri ende nuk ka ikur zyrtarisht, por Bebe Rexha di ku të gjejë diell dhe temperatura të larta për të kaluar pushime si ato veroret.

Ylli i muzikës pop me origjinë shqiptare zgjodhi një resort luksoz në ishullin e Hauait për të shijuar rrezet e diellit, por edhe për të bërë foto e video për të rritur temperaturat edhe në rrjetet sociale për ndjekësit e saj.

32-vjeçarja shfaqet nëpër video duke bërë lëvizje provokuese në prani edhe të miqve të saj. Duket se ajo po shijon një periudhë pushimesh të shkurtra, jo shumë produktive, përpara se të njoftojë angazhimet e reja në fushën e muzikës, pse jo edhe të kinematografisë.

 

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58478 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE