Me këtë veprim, Beatrix konfirmon ndarjen nga Donaldi (FOTO)

vovalbania February 22, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Me këtë veprim, Beatrix konfirmon ndarjen nga Donaldi (FOTO)

Festa e djeshme pas përfundimit “Big Brother VIP” hodhi dyshime se Donald dhe Betrix i kanë dhënë fund lidhjes së tyre që u krijua brenda shtëpisë së famshme.

Ata ishin të dy në festë, por nuk u panë në asnjë moment bashkë.

Nërkohë Beatrix e ka konfirmuar këtë nëpërmjet një InstaStory.

“Jo histori dashurie fallco. Ja ku jemi, e rregullova”, ka shkruar ajo dhe menjëherë ka hequr Donaldin nga Instagarmi duke bëtë të qartë se   çdo gjë ka marr fund.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52654 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE