Dafina dhe Kida shfaqen bashkë dhe ndjekësit kanë vetëm një koment!

vovalbania February 24, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Dafina dhe Kida shfaqen bashkë dhe ndjekësit kanë vetëm një koment!

Sot gjatë ditës, Dafina Zeqiri ka publikuar në video në Instagram e cila është në TikTok.

Në videon shumë të këndshme ajo shfaqet përkrah Kidës dhe të dyja vallëzojnë me këngën “The Next Episode” nga Dr. Dre dhe Snoop Dogg.

Me t’u publikuar videoja ndjekësit ishin të shpejtë të komentonin se mezi po presin për bashkëpunim mes dyshes. Shumë nga ata sugjerojnë se publikimi i bashkëpunimit do të ndodhë në mars.

View this post on Instagram

A post shared by DAFINË MOJ (@dafina.zeqiri)

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 55505 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE