Së shpejti diçka po vjen nga Don Xhoni

vovalbania February 24, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Së shpejti diçka po vjen nga Don Xhoni

“Corazon” është projekti i fundit i Don Xhonit që u publikua 2 muaj më parë në bashkëpunim me Butrint Imerin.

Kënga u pëlqye mjaft shumë nga ndjekësit e tyre dhe brenda dy muaj publikimi arriti të grumbullojë mbi 32 milionë klikime në platformën Youtube.

Por, si duket Don Xhoni nuk do ta lëjë me kaq!

Përmes një postimi në InstaStory, ai lajmëroi se diçka po vjen shumë shpejtë.

Më poshtë mund ta shihni postimin e tij të plotë.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 41924 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE