Incidenti në shtëpinë e Elitës/ Shpëton mrekullisht vogëlushja, prezantuesja përfundon në spital

vovalbania February 24, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Incidenti në shtëpinë e Elitës/ Shpëton mrekullisht vogëlushja, prezantuesja përfundon në spital

Elita Rudi ka zbuluar për ndjekësit e saj një incident që ka ndodhur në shtëpinë e saj.

Duke treguar edhe pamjet, ajo zbuloi se vajza e vogël, Bota ka thyer një pasqyrë, ku si pasojë ajo është lënduar duke shkuar në spital, ndërkaq vogëlushes nuk i ka ndodhur asgjë.

“Kot nuk thonë i ruan Zoti fëmijët. Bota shpëtoi pa asnjë lëndim, kurse nana e Botës u bë për spital”, ka shkruar gazetarja në Isntagram.

Ajo dhe reperi Gjiko janë prindër të dy fëmijëve të vegjël. Zëri dhe Bota kanë një diferencë të vogël në moshë, çfarë kërkon edhe më shumë angazhim nga ajo. Kujtojmë se prezantuesja është larguar nga ekrani për t’ju dedikuar familjes së saj të re.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52599 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE