FOTO-Oriola Marashi nga një tjetër “planet”/ Zbret në Tokë dhe “tërbon” rrjetin

vovalbania February 25, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
FOTO-Oriola Marashi nga një tjetër “planet”/ Zbret në Tokë dhe “tërbon” rrjetin

Oriola Marashi është një nga modelet më seksi të momentit. Marashi është në kulmin e karrierës së saj si modele, duke u bërë e njohur edhe jashtë kufjijve shqiptarë.

Së fundi bukuroshja ka publikuar disa foto mjaft seksi në rrjetet sociale, saqë duket se ka ardhur nga një tjetër “planet”.

Ajo shfaqet e veshur me bikini minimaliste dhe tregon format e saj perfekte, ndërsa përshkrimi i fotove e bën atë më edhe më tërheqëse.

Zbrita sot në tokë të shoh se si jetojnë qëniet njerëzore!”, shkruan Marashi.

cna show cna show cna show cna show

Komentet dhe pëlqimet nga ndjekësit kanë qenë të panumërta, ndërsa dallon ai i reperit Noizy, i cili shkruan: Kështu visheni ju në Mars, më merr me vete./ VOV ALBANIA

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52598 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE