Pas divorcit nga Francesco Totti, Ilary Blasi nis një histori të re dashurie, ky është trajneri seksi pas të cilit ajo ‘lë kokën’

vovalbania August 15, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Pas divorcit nga Francesco Totti, Ilary Blasi nis një histori të re dashurie, ky është trajneri seksi pas të cilit ajo ‘lë kokën’

Ish-bashkëshortja e Francesco Totti-t, Ilary Blasi duket se ka nisur një histori të re dashurie me Cristiano Iovino.

Pas ndarjes nga Francesco Totti duket se edhe prezantuesja ka rindërtuar jetën me një mashkull tjetër. Ka shumë thashetheme për historinë e supozuar të dashurisë mes ish-futbollistit dhe Noemi Bocchi, por duket se edhe Ilary ka një dashuri të re. Por kush është Cristiano Iovino?

Sipas raportimeve nga Corriere della Sera, në fakt, Pupone do ta kishte kuptuar se marrëdhënia me gruan e tij historike do të kishte marrë fund pasi kishte zbuluar mesazhet që ajo po shkëmbente me Iovinon. Trajneri personal dhe influencuesi nga Roma, Iovino është shumë aktiv në Instagram ku numëron më shumë se 50 mijë ndjekës.

Në rrjetet e tij sociale ka shumë foto në të cilat ai tregon kaçurrelat e lara në ujin e detit, tatuazhet dhe muskujt, në skenarët, të fundit sipas rendit kronologjik, të Balit, Ibizës dhe Mykonos.

Mes flirteve të famshme të Iovino nuk do të ishte vetëm Blasi, por në të kaluarën ai ka pasur lidhje me Giulia De Lellis dhe Zoe Cristofori, e cila tashmë është partnerja e Theo Hernandez, numri 19 i Milanit.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52597 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE