“Pse pranove Luanën, kur nuk është këngëtare?”, Bujar Qamili i lë të gjithë me gisht në gojë

vovalbania February 25, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
“Pse pranove Luanën, kur nuk është këngëtare?”, Bujar Qamili i lë të gjithë me gisht në gojë

“Mi dhe flakë mallit tim”, është kënga që shkodrani Bujar Qamili risolli para tre vitesh me Luana Vjollcën.

Asokohe, kjo e fundit ishte më shumë e fokusuar te moderimi dhe nuk ishte bërë ekzaktësisht pjesë e tregut muzikor. Kjo ka bërë që edhe Bujari, i cili njihet si “bylbyli i Shkodrës” të marr shumë komente.

Ditën e sotme, i ftuar në “ABC e Mëngjesit”, ai u shpreh se edhe nëse do t’i jepej sërish mundësia do ta pranonte Luanën, pasi ajo është e veçantë.

“Në rastin tim, ajo këngën e ka bërë për qejf. Kush është ai që nuk e pranon Luanën. Edhe po të mos ishte kjo që është, unë këngën do ta kisha bërë. Kënga është bërë për qejf, Luana këngën nuk e ka bërë për tu bërë këngëtare, po për ta pasur për vete, ta dëgjonte në makinë, e ka bërë për qejf. Edhe unë do ta bëja sërish këngën se është Luana në mes”, tha Bujari.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52599 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE