Arjan Konomi konfirmon lidhjen e dashurisë!

vovalbania February 28, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Arjan Konomi konfirmon lidhjen e dashurisë!

Arjan Konomi ka konfirmuar lidhjen e tij të dashurisë.

Opinionisti i njohur zbuloi lajmin gjatë një debati me konkurrenten e re, Çiljetën.

Arjani akuzoi konkurrenten se në emision erdhi për famë ndërsa foli edhe për jetën e tij private.

Çiljeta: Arjan, ti një person do e njihje nga televizori apo do e njihje vet?

Arjani: Po çke me mua fol për vete.

Çiljeta: Po pse nuk e ke gjetur ti atëherë?

Arjani: Ku e di ti që nuk e kam gjetur?

Çiljeta: Atëherë bëje publike dhe ti nëse e ke gjetur.

Arjani: Ke ardhur të më tregosh mua ta bëj publike apo mos ta bëj publike? Unë e kam gjetur, e kam gjetur.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58618 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE