Plasi keq! E quajti “çadër shiu dhe pa pikë zëri”, këngëtarja shqiptare i reagon ashpër gazetarit të njohur!

vovalbania February 28, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Plasi keq! E quajti “çadër shiu dhe pa pikë zëri”, këngëtarja shqiptare i reagon ashpër gazetarit të njohur!

I ftuar në “Oxygen” tek Besim Dina, Olti Curri mes tjerash në monologun e tij si rubrikë e emisionit foli edhe për Fjolla Morinën.

Ai u shpreh se Fjolla pa pikë zëri është bërë këngëtare, po ashtu tha se për nga gjatësia këngëtarja është sa një çadër shiu.

Kësaj deklarate i ka reaguar ashpër Fjolla Morina duke nxitur reagimin e sërishëm të Oltit.

“Oj zibi pa mu nuk dhez, fort keni qef me ma xiglu, pa mu nuk ju dhez as emisioni. Kqyr merru me ato zibit anej ka shqipnia se ma keni tesh”. Veq je ti se moti i kishe la specat”, kështur u shpreh Fjolla.

Tutje Olti ka reaguar sërish duke u treguar i palëkundur ndaj deklaratës së tij të parë.

“Hahahahahahaahaha, ti ishe e para @fjolla.morina <3”, ia ktheu shkurt Olti.

Deklarata e plotë e Oltit në “Oxygen”:

“Në bibël e para thuhet e para ishte fjala, lerë ca thotë bibla, ca themi ne shqiptarët e Shqipërisë dhe Kosovës – kush ishte e para? E para ishte Fjolla, po po Fjolla, Fjolla Morina. Ishte hera e parë që një njëri pa fijen e zërit u bë këngëtare bënte klipe bënte edhe koncerte, pe dijmë gjith është një vajzë që kur këndon duket sikur flet në telefon.Por megjithatë është ngjitur në skenën e festivalit duke qenë në një rresht me Aurela Gacen, Irma Libohoven e Ledina Çelon. Kur lexonim në revistat e huaja psh që këngëtarja seksi… dhe shikonim në foto aty Adriana Limen femer 2 metra ,shala 1.50 kusur ishte trupi.Ndërkohë në revistat shqiptare shikonim këngëtarja seksi… hapnim revistën dhe ishte Fjolla, ne e njohom të gjithë Fjollen, Fjolla është e gjatë sa një çader shiu, por ishte e para që hapej gazeta me këto tituj, ishte e para, para Kardashiankave e këtyre tjerave”

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 42274 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE