Nga divorci tek problemet shëndetësore, Balina Bodinaku rrëfehet si kurrë më parë: Isha vetëm 17 vjeçe kur…

vovalbania March 02, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Nga divorci tek problemet shëndetësore, Balina Bodinaku rrëfehet si kurrë më parë: Isha vetëm 17 vjeçe kur…

Balina Bodinaku pas zhurmës në Big Brother si opinioniste ka qenë e ftuar në emisionin e Aulonës. Balina zbuloi se eksperienca në një format kaq të suksesshëm ka qenë sfidues.

Ndër të tjera ajo u ndal tek dy momente të vështira në jetën e saj.

“Një nga momentet më të vështira ka qenë divorci sepse vinte pas një raporti shumë të gjatë. Unë isha fare fëmijë 17 vjeçe kur fillova lidhjen dhe pas 10 vitesh u ndamë. Duhej ta filloja nga zero gjithçka. Një moment tjetër është kur u përballa me një situatë shumë kritike shëndetësore,” u shpreh Balina.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 42274 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE