Nuk ka më enigma! Zbulohen detajet nga emisioni i Xhemit dhe Salsanos, data dhe ora, do të dhurojë të qeshura pafund

vovalbania March 02, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Nuk ka më enigma! Zbulohen detajet nga emisioni i Xhemit dhe Salsanos, data dhe ora, do të dhurojë të qeshura pafund

Nuk ka më enigma për rikthimin e Xhemi Shehut në ekran, moderatorja e njohur do të vijë  me një emision të ri ku do ta prezantojë krah Salsanos. Emisioni mban titullin “Qesh mirë kush qesh i fundit”.

Salsano më herët ka thënë se programi është diçka komplet ndryshe nga çfarë kemi parë më përpara. Ermal Mamaqi sot ka sjellë disa pamje nga ky emision ku shihet Xhemi, Salsano e disa aktorë duke u përgatitur.

Nga pamjet shihet se skena do të jetë një koncept shumë ndryshe pasi duket si një shtëpi ku mesa duket do të zhvillohen skeçet e humorit.

Emisioni do të nisë në 8 mars ora 21:00.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 42274 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE