“Nuk e kuptoj pafytyrësinë tuaj” Ardit Çuni shpërthen ndaj ish banorëve të “BB VIP”

vovalbania March 02, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
“Nuk e kuptoj pafytyrësinë tuaj” Ardit Çuni shpërthen ndaj ish banorëve të “BB VIP”

Ardit Çuni sërish nuk ka kursyer kritikat ndaj ish-banorëve të Big Brother VIP. Gjatë Post Big Brother VIP, teksa po diskutohej për trekëndëshin Donald-Bora-Beatrix, Arditi u shpreh se banorët janë treguar të pafytyrë. Këngëtaria pohoi se në fillim mbështetën dashurinë e Donaldit dhe Borës ndërsa më pas u afeksionuan me Beatrixën.

“Unë me thënë të drejtën nuk kuptoj pafytyrësinë tuaj në këtë rast, që kur ka qenë Bora aty brenda ju keni qenë ata që i keni shkuar Donaldit: ‘puthe, puthe, mbaje, tërhiqe, mbaje lidhjen etj’ dhe pastaj çuditërisht një ditë të bukur na dolët sikur pëlqeni Beatrixën dhe lidhjen me Donaldin,” tha Arditi.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58473 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE