Sherr me Monika Lubonjën, Arjola zbulon si qëndron e vërteta!

vovalbania March 03, 2022 87 nuk lexohet 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Sherr me Monika Lubonjën, Arjola zbulon si qëndron e vërteta!

Mbrëmjen e sotme, Arjola Demiri ka qenë e ftuar në emisionin “Goca dhe Gra”. Ndonëse në portale diskutohet se ka pasur një sherr të mundshëm me Monika Lubonjën, aktorja ka treguar se ruajnë një marrëdhënie të mirë me njëra tjetrën.

Janë takuar në festa por ende nuk janë ulur që të bisedojnë. E pyetur nëse do e merrte në atë moment në telefon, ajo ka thënë:

“Nuk I kam numrin, flasim në Instagram”.

Ndonëse marrëdhënia nuk është aq e ngushtë sa në Big Brother VIP, Arjola sërish ka treguar se ruajnë një raport të mirë.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 18419 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE