‘Bashkimin nuk e lënë të dashurat’/ I vodhën Instagramin dhe i publikuan bisedat private, REAGON Alvisa pas skandalit!

vovalbania March 04, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
‘Bashkimin nuk e lënë të dashurat’/ I vodhën Instagramin dhe i publikuan bisedat private, REAGON Alvisa pas skandalit!

Ish-konkurrentes së ‘Përputhen’, Alvisës, i vodhën llogarinë në Instagram dhe i kanë publikuar biseda të ndryshme, mes tyre një me Albin. Në bisedë duket që Bashkimi ka pasur dhe të dashura të tjera, për të cilat Alvisa ka qenë në dijeni. (LEXO KËTU)

Pak kohë më vonë, Alvisa ka arritur të rikthejë llogarinë e saj të “Instagram”, duke reaguar për herë të parë lidhur me këtë ngjarje.

Ajo ka postuar një ‘story’, në të cilën i ka kërkuar ndjesë të gjithëve për publikimin e bisedave dhe ka paralajmëruar për marrjen e masave mbi shkeljen e privatësisë.

“Ju kërkoj ndjesë për bisedat dhe gjithçka që u publikua. Do merren masa për këtë shkelje privatësie.”- ka shkruar ajo në “Instagram”.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 51250 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE