Zyrtarisht beqare! Kim Kardashian fotografohet për herë të parë para gjykatës!

vovalbania March 04, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Zyrtarisht beqare! Kim Kardashian fotografohet për herë të parë para gjykatës!

Kim Kardashian tashmë është zyrtarisht beqare.

Ylli televiziv ka arritur të kthejë mbiemrin e saj pas shumë mundineve e refuzimeve të ish-bashkëshortit të saj, Kanye West.

Një gjykatës ka deklaruar që Kardashian (41) është beqare në seancën që është mbajtur të mërkurën.

Në të njëjtën ditë, ylli i TV-së nga Hulu është fotografuar me vajzën e saj North West.

Vendimi do të thotë se edhe ishi i saj West (44) tanimë legalisht është beqar.

Kardashian – që kishte veshur një bluzë sportive dhe flokë të kapura – është paraqitur në një videos dot që është bërë në gjykatën e qendrës së Los Angeles. West nuk është paraqitur.

West është përpjekur që ta ngadalësojë çështjen duke e sfiduar atë me marrëveshjen e tyre paramartesore.

Gjykatësi Steve Cochran e ka pranuar kërkesën e Kim që ta rikthejë mbiemrin e vajzërisë.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58056 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE