Sa ndryshe duket moderatorja! Arbana e fsheh, Eduart Grishaj i tregon barkun e rrumbullakosur nga Maldivet (FOTO)

vovalbania March 04, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Sa ndryshe duket moderatorja! Arbana e fsheh, Eduart Grishaj i tregon barkun e rrumbullakosur nga Maldivet (FOTO)

Arbana po i kalon pushimet pas “Big Brotherit” në Maldive me Edin dhe dy fëmijët. Gjatë kësaj kohe moderatorja ka postuar plot foto e video duke na treguar parajsën ku po i kalon pushimet.

Sa ndryshe duket moderatorja! Arbana e fsheh, Eduart Grishaj i tregon barkun e

Momentalisht Arbana është në pritje të ëmbël me fëmijën e saj të tretë dhe në fotot e publikuara është përpjekur ta fsheh barkun me ndonjë këmishë të gjerë.

Sa ndryshe duket moderatorja! Arbana e fsheh, Eduart Grishaj i tregon barkun e

Megjithatë ajo nuk i ka shpëtuar një videoje të publikuar nga Edi në Instastory.

Sa ndryshe duket moderatorja! Arbana e fsheh, Eduart Grishaj i tregon barkun e

Moderatorja shfaqet duke ecur dhe mund të shohim qartë barkun e rrumbullakosur me fustanin portokalli.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 55520 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE