E ndau nga Keremi, Demet i merr Handes dhe vendin e parë në karrierë

vovalbania March 08, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
E ndau nga Keremi, Demet i merr Handes dhe vendin e parë në karrierë

Demet Ozdemir ka arritur të zërë vendin e parë në listën e publikuar nga platforma më e madhe e filmave dhe serialeve. Aktorja e cila ka luajtur një sërë rolesh shumë të njohura në serialet turke, ka kaluar edhe Hande Erçel, një tjetër aktore tepër e suksesshme. 5 aktorët e rradhitur në Top 5 janë shumë të njohur.

1.Demet Ozdemir

2.Hazal Kaya

3.Can Yaman

4.Hande Erçel

5.Kerem Bursin

Kujtojmë që në mediat turke është shkruar se Demet dhe Hande nuk i kanë marrëdhëniet aspak të mira me njëri-tjetrën. Madje sipas burimeve Demet ka qenë shkaktare e ndarjes së Handes nga Kerem pasi Hande nuk pranonte që partneri i saj të punonte në të njëjtin projekt me Demetin.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 54527 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE