Leonora sërish kryelajm i mediave rozë, si qëndron e vërteta rreth ndarjes me të dashurin?

vovalbania March 09, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Leonora sërish kryelajm i mediave rozë, si qëndron e vërteta rreth ndarjes me të dashurin?

Ditë më parë u përhap një lajm se Leonora Jakupi feston ditëlindjen e saj të 43-të si beqare.

Një nga mediat kosovare sipas burimeve të saj publikoi lajmin se këngëtarja e njohur u nda nga i dashuri i saj pas 10 viteve lidhje dhe lajmi u përhap kudo në rrjetet sociale.

Por ky lajm del të jetë i pavërtetë.

Ajo vazhdon të jetë e lumtur krah burrit që ia ka marrë zemrën dhe po e jeton personalen si më së miri.

Artistja e shumë hiteve shqiptare e ka konfirmuar lajmin për Prive duke thënë se s’ka asgjë të vërtetë, dhe portalet edhe kësaj here kishin synim klikimet pa burim e informacion rreth saj dhe të dashurit.

Pra, rrini të qetë, pasi ikona e bukurisë shqiptare është e lidhur madje e lumtur dhe shumë shpejt edhe mund ta shohim në fustan nusërie.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52186 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE