“Jeta ime nuk..” Aleksia Peleshi flet per ndarjen nga Romeo?

vovalbania March 10, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
“Jeta ime nuk..” Aleksia Peleshi flet per ndarjen nga Romeo?

Interneti eshte nje vend qe nuk shpeton kurre asgje.Ne syte e miliona njerezve cdo minute,cfare me shpeton mua nuk te shpeton ty pa e pare dhe ndare me te tjere.

Sado qe koheve te fundit Aleksia Peleshi nuk fliste per marredhenien me Romeo Veshaj,interneti e “dinte” qe mes tyre kishte ardhur fundi.

E ftuar ne emisionin “Naten me Aulonen” u shpreh se do te kishte dashur te mos fliste kurre per lidhjen e saj.

“Ka qenë një veprim shumë i nxituar që ta bëja publike dhe të flisja aq me detaje për marrëdhënien time. Unë jam person që më pëlqen të shprehem dhe nuk i fsheh emocionet e mija dhe nëse është nevoja i them para një Shqipërie të tërë, por që më mirë mos ta kisha bërë” eshte shprehur Aleksia.

Perse nuk ndiqeni me ne Instagram e ka pyetur me tej Aulona,ku Aleksi u pergjigj:“Nuk flas më për këtë temë, sepse njerëzit mendojnë se jeta ime rrotullohet rreth tij. Sa herë unë flas dy orë dhe flas dy minuta për të, njerëzit thonë ja, kjo vetëm për këtë di të flasi”

Epo tani..

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52644 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE