Dua Lipa me të motrën pozojnë për markën e famshme, lënë pas Bella dhe Gigi Hadid (FOTO)

vovalbania March 11, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Dua Lipa me të motrën pozojnë për markën e famshme, lënë pas Bella dhe Gigi Hadid (FOTO)

Dua Lipa ka bashkëpunuar herë pas here me “Versace” dhe gjithmonë kanë shkëlqyer së bashku. Vitet e fundit, këngëtarja e famshme shqiptare ka qenë imazhi promovues i shtëpisë luksoze të modës.

Ajo ishte imazhi zyrtar për fushatën vjeshtë-dimër 2021. Në muajin shtator të vitit që lamë pas, Dua hapi dhe mbylli sfilatën në “Javën e Modës në Milano”, duke lënë pas kështu emra të famshëm si Gigi Hadid, Emily Ratajkowski dhe shumë të tjerë.

Dua Lipa me të motrën pozojnë për markën e famshme,

Duket se ky bashkëpunim ka shkuar përtej kësaj. Së fundmi, Lipa ka realizuar një set fotografik ku shfaqet së bashku me motrën e saj, Rina. Kjo e fundit prej vitesh ka nisur rrugëtimin e saj në botën e modelingut dhe ka qenë pjesë e disa firmave shumë të mëdha.

Ndërkohë artisja me famë botërore ka ndarë me miliona ndjekësit e saj fotografi ku shihet teksa pozon krah motrës. Ndërkohë në fokus ishte koleksioni i ri i çantave.

Dua duket joshëse me një fustan të ngushtë në ngjyrë të kuqe, kurse Rina është veshur me të zeza.

Dua Lipa me të motrën pozojnë për markën e famshme,

Nuk dimë të themi nëse kjo ka qenë zgjedhje e qëllimshme e motrave Lipa, por natyrshëm mund të bëjmë një paralelizëm mes tyre dhe motrave Hadid. Edhe Gigi dhe Bella janë po ashtu imazh i “Versace” dhe para disa ditësh u shfaqën si imazh i fushatës së fundit të shtëpisë së modës.

E duhet thënë se motrat Lipa duken po aq të bukura sa ato. Nga ana tjetër kujtojmë se një tjetër lidhje e motrave Lipa dhe Hadid është Anwari. Vëllai i Gigit dhe Bellës ka qenë në një lidhje me Duan.

Dua Lipa me të motrën pozojnë për markën e famshme,

Prej muajsh është përfolur se ata i kanë dhënë fund lidhjes së tyre ndonëse kohët e fundit po përfliten për një ribashkim. Përtej raportit Dua-Anwar të katërta motrat kanë një marrëdhënie shumë të mirë mes tyre.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52599 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE