Kim Kardashian sapo vendosi trendin e ri të rrobave të banjos për verën 2022

vovalbania March 16, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Kim Kardashian sapo vendosi trendin e ri të rrobave të banjos për verën 2022

Me disa foto tejet seksi, Kim Kardashian ka zbuluar se cila do jetë tendenca e fundit e rrobave të banjos këtë verë.

Të thjeshta dhe në dy ngjyra kryesore, bezhë dhe të zezë, Kim ka pozuat buzë detit.

Kombinimi i tyre me tuta mbi gju ose bluza pas trupit me krahë të shkurtra do të jenë këtë vit tendenca më e fundit.

Ndonëse modelet që do të shfaqen në treg deri në verë pritet të jenë nga më të ndryshmet, Kim duket se vendosi një tjetër trend.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kim Kardashian (@kimkardashian)

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 41923 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE