Rama, Berisha e Meta ‘armëpushim’ këtë fundjavë, ja ku po i kalojnë pushimet politikanët tanë!

vovalbania August 13, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Rama, Berisha e Meta ‘armëpushim’ këtë fundjavë, ja ku po i kalojnë pushimet politikanët tanë!

Teksa jemi në kulmin e sezonit veror dhe shumica janë me pushime dhe kanë zgjedhur t’i largohen kryeqytetit kështu ka ndodhur dhe me politikanët tanë. Rama, Meta e Berisha kanë zgjedhur ‘armëpushimin’ këtë fundjavë për të kaluar disa ditë relaksi në brigjet e vendit tonë.

Opozita, Berisha e Meta kanë zgjedhur të mos i ndahen as këtij sezoni veror, bregdetit Adriatik, më saktë Gjirit të Lalzit ku prej kohësh janë edhe banorë sezonalë. Nga ana tjetër, Rama ka zgjedhur të pushojë në jug të vendit, pikërisht në Dhërmi.

Mesa duket politikanët tanë po kalojnë pushimet e tyre familjare para fillimit të sezonin në shtator.

Mirëmëngjes miq, me këtë foto ju uroj fundjavë të mbarë. sb

Posted by Sali Berisha on Saturday, August 13, 2022

Kënaqësi të takoja sot shumë bashkatdhetarë nga Britania që vijnë çdo vit këtu për t'u çmallur me prindërit, por edhe…

Posted by Ilir Meta on Saturday, August 13, 2022

Së bashku me Monikën dhe Lurën ju urojmë një fundjavë të mbarë!

Posted by Ilir Meta on Saturday, August 13, 2022

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 51250 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE