Pas ndarjes nga Don Xhoni modelja ruse në gjendje jo të mirë shëndetësore

vovalbania April 09, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Pas ndarjes nga Don Xhoni modelja ruse në gjendje jo të mirë shëndetësore

Në mediat rozë, po vazhdon të flitet për reperin kosovar Don Xhon dhe lidhjen e tij me modelen ruse Ariana Lirey.

Dyshja ditë më parë kanë deklaruar se gjithçka mes tyre ka përfunduar.

Modelja nga Rusia madje e akuzoi artistin shqiptar se ka qenë më shumë i fokusuar në makina e femra të tjera, se sa për të krijuar familje.

Megjithatë, pak ditë pas ndarjes Lirey ka publikuar një fotografi në rrjete sociale teksa tregon se është duke marrë trajtim mjekësor në spital.

Për këtë fansa të shumtë janë merakosur për të, por nuk ka dhënë detaje.

Nuk dihet nëse situate me Don Xhonin ka bërë që ajo të mos jetë në gjendje të mirë shëndetësore.

Ndryshe, Don Xhoni gjatë ditës së djeshme ka festuar ditëlindjen e 22-të të tij.

Ai më këtë rast ka treguar se është bërë pronar i një vilë luksozë.

 

View this post on Instagram

 

 

A post shared by @arianalirey

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 51250 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE