Vjen surpriza e papritur nga Tan Brama, nuk do ta besoni se çfarë po planifikon të bëjë ish-konkurrenti i ‘Big Brother VIP’

vovalbania March 18, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Vjen surpriza e papritur nga Tan Brama, nuk do ta besoni se çfarë po planifikon të bëjë ish-konkurrenti i ‘Big Brother VIP’

Ish-konkurrenti i ‘Big Brother VIP’, balerini Tan Brama është një nga personazhet më të pëlqyer të publikut shqiptar, i cili gjithmonë surprizon me stilin, batutat, por së fundmi, edhe me projektet e tij më të reja!

I ftuar në “Rrugëtime me Anilën” koreografi është shprehur se ka planifikuar të jetë pjesë e tregut muzikor shumë shpejt. Ai tha se ka xhiruar edhe një këngë që do publikohet në fund të muajit.

Për ata që nuk e dinin, Tani rikujtoi se në 2004 ka publikuar këngën e tij të parë dhe që atëherë filloi t’i pëlqente muzika.

“Tani do këndoj vetë tani se boll kërceva për të tjerët. Në 2004 bëra një videoklip dhe tani do i rikthehem sërish këngës. Është kënga e dytë që kam bërë me video dhe akoma nuk ka dalë. Kënga do jetë gati në fund të muajit.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52598 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE