Miriam Cani nuk mund të imagjinoj as dhe një ditë pa Albanin

vovalbania March 22, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Miriam Cani nuk mund të imagjinoj as dhe një ditë pa Albanin

15 vite me Albanin e bëjnë, Miriamin të mos e mendojë dot më as dhe një ditë pa partnerin e jetës së saj. Me një album fotosh ndër vite, udhëtimesh e kujtimesh, Miriami ka kujtuar 15- vjetorin e dashurisë me Albanin.

“15 vjet sot.

As edhe 1 dite nuk mundem me ta imagjinoj pa ty.

Faleminderit qe i dhe jetes time ngjyrat me te bukura.

Te dua pak me shume se dje,

me pak se neser”, ka shkruar këngëtarja krah postit.

Sot Albani dhe Miriami janë prindër të dy fëmijëve, Ameli dhe Duam, me të cilët ndajnë momente të ndryshme në rrjetet sociale.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by MIRIAM CANI (@miriamcani)

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 42274 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE