Mos Jonida Vokshi sapo na lajmëroi për shtatzëninë e dytë?

vovalbania March 22, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Mos Jonida Vokshi sapo na lajmëroi për shtatzëninë e dytë?

Me një foto krah Besnikut, Jonida Vokshi duket se sapo na dha një indicie për të besuar se ajo mund të jetë në pritje të ëmbël.

“Nuk e kam veç mashkullin tim, e kam familje që do e zgjerojmë së shpejti. E kam jetë”, ka shkruar moderatorja krah fotos me bashkëshortin.

Jonida nuk na ka treguar asnjë detaj më shumë, por kaq ka mjaftuar që ndjekësit të aludojnë nëse dyshja po pret fëmijën e tyre të dytë.

Vetë Vokshi ka treguar më herët se dëshiron të ketë një familje të madhe me shumë fëmijë, ndaj dhe ky lajm do të ishte kollaj i besueshëm për ne.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52192 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE