Rina Balaj mezi pret ta ndajë projektin e ri me adhuruesit (VIDEO)

vovalbania March 24, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Rina Balaj mezi pret ta ndajë projektin e ri me adhuruesit (VIDEO)

Të premten, Rina Balaj publikon projektin e ri muzikor.

Këngëtarja ka zbuluar se kënga me titull ‘Demon’ del më 25 mars dhe tha se mezi pret ta ndajë me publikun.

Ndryshe Rina po qëndron në Greqi pasi i dashuri i saj, Sinboy ka jetuar disa vjet aty.

Ai poashtu po punon në këngë të reja./

 

View this post on Instagram

 

A post shared by balerina (@isyourgirlrina)

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 42274 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE