Dafina Zeqiri: Kam shtuar peshë nga pilulat kundër shtatzënisë

vovalbania April 09, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Dafina Zeqiri: Kam shtuar peshë nga pilulat kundër shtatzënisë

Dafina Zeqiri, një nga emrat më të njohur të muzikës shqiptare dhe gjithashtu shumë e komentuar në rrjete sociale ka bërë deklaratë për peshën e saj.

Ajo është një përdoruese e rregullt e Instagramit, por ndan gjëra të ndryshme edhe në Twitter.

Në këtë të fundit, ka bërë një postim duke thënë se kohëve të fundit ka shtuar peshë për shkak të pilulave të shtatzënisë.

Ive gained weight from birth control pills… there…. I said it

— DAFINË MOJ (@Dafina_Zeqiri) April 5, 2022

“Kam shtuar peshë nga pilulat kundër shtatzënisë… ja… unë e thashë”, ka shkruar ajo.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52640 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE