Jennifer Lopez fejohet për herë të dytë

vovalbania April 09, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Jennifer Lopez fejohet për herë të dytë

Pas më pak se një viti lidhjeje, Jennifer Lopez dhe Ben Affleck tani janë fejuar për herë të dytë .

Lopez e bëri të ditur lajmin në një videoklip të shpërndarë me abonentët e buletinit të saj ‘On The J.Lo’ të premten, shkruan Rollingstone.

Ajo dukej emocionale duke veshur një unazë fejese me një gur të madh jeshil – një ngjyrë që Lopez tha se ka një kuptim të veçantë.

“Unë gjithmonë them se ngjyra e gjelbër është ngjyra ime me fat. Ndoshta ju kujtohet një fustan i gjelbër”, shkroi Lopez në një buletin të mëparshëm.

“Kam kuptuar se ka shumë momente në jetën time ku kanë ndodhur gjëra të mahnitshme kur kam veshur jeshile.”

Çifti, i cili shkëlqyeshëm filloi të takohej disa muaj pas takimit në xhirimet e bombës Gigli në arkë në vitin 2001.

Ata ishin fejuar më parë me njëri-tjetrin përpara se të jepnin dorëheqjen në fillim të vitit 2004.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52189 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE