Nuk do ta besoni ngjashmërinë e Lei Krajës me modelen e huaj!

vovalbania August 05, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Nuk do ta besoni ngjashmërinë e Lei Krajës me modelen e huaj!

Lei Kraja është një modele dhe prezantuese jo pak e njohur e televizionit tonë. Bukuroshja nuk bëhet shpesh pjesë e portaleve për sa i përket jetës private apo skandaleve, megjithatë çfarë poston në rrjete sociale gjithmon tërheq vëmendje.

Si ka ndodhur me Instastory-n më të fundit ku Lei na ka habitur me ngjashmërinë e frikshme që ka me një modele egjiptiane të quajtur Rola Ghorab. Teksa ka postuar një foto portret të Rola-s, dallohen qartë tiparet e njëjta që ka me bukuroshen tonë.

Kam më shumë se 100 mesazhe që më thonë se unë dhe kjo vajza ngjasojmë. Epo, patjetër po e marr si një kompliment. 

E ftuar në emisionin  “Live from Tirana” na foli më shumë rreth rrugëtimit të saj në botën e moderimit. 

Kujtojmë se, së fundmi prezantuesja habiti me deklaratën e saj të guximshme ku pranoi publikisht se përdor ‘photoshop’ në fotot e saj. Ajo gjithashtu u hodhi një ‘thumb’ kolegeve të saj, duke u shprehur se cila nga ato thotë nuk përdor gënjen.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58618 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE