Britney Spears dhe Sam Asghari ndajnë puthjen e guximshme me ndjekësit!

vovalbania August 06, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Britney Spears dhe Sam Asghari ndajnë puthjen e guximshme me ndjekësit!

Britney Spears është e lumtur për humbjen e peshës dhe dëshiron që ndjekësit e saj ta dinë. Këngëtarja dhe kantautorja, 40 vjeçe, ndau një video ku ajo ushtrohej në garazhin e saj.

Më pas, ajo ka festuar rrugëtimin e fitnesit duke u takuar me bashkëshortin e saj Sam Asghari. Në klip, ajo kishte veshur një veshje sportive rozë dhe blu. Videoja fillon me këmbët e saj të shtrira gjerësisht, dhe ajo e kthen kokën mbrapa duke pirë një gllënjkë të madhe nga një shishe plastike me ujë.

Ajo ngre një shtangë dore, duke tonifikuar krahët e saj tashmë me muskuj. Kamera bie në drejtim të stomakut të superyllit disa herë. Më pas ajo kthehet, duke treguar tatuazhin në pjesën e shpinës. Spears mbështjell krahët rreth gjoksit të burrit të saj. Të dy buzëqeshin dhe pozojnë para kamerës, përpara se të prekin majat e gjuhës së njëri-tjetrit.

Në fund të videos, këngëtarja e mbuluar me djersë lëkundet ijet e saj para dhe mbrapa. Ajo tërheq pak pjesën e përparme të pantallonave të shkurtra për të nxjerrë në pah tatuazhet në pjesët e brendshme të ijeve. Ajo i ka vënë mbishkrimin videos:

Ok kështu po… Unë po tregoj trupin tim! Unë djersitem si e çmendur! Jam krenare që kam humbur 5 kilogramë.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58618 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE