Si dy shoqe, Kylie Jenner dhe Stormi shijojnë një darkë në Londër!

vovalbania August 06, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Si dy shoqe, Kylie Jenner dhe Stormi shijojnë një darkë në Londër!

Kylie Jenner tregoi sensin e saj elegant të stilit teksa doli me vajzën e saj Stormi për darkë në Sexy Fish në Londër të premten. Ylli, 24 vjeç, kishte veshur një xhaketë lëkure krokodili me shpatulla të strukturuara katrore dhe një zbukurim leshi.

Ajo u pa duke ecur dorë për dore me Stormi, katër vjeç, e cila kishte veshur një fustan argjendi ndërsa mbante një çantë të përshtatshme. Stormi, të cilën Kylie e ndan me Travis Scott, gjithashtu kishte veshur një bluzë të bardhë, një palë atlete dhe syze dielli teksa ecte me nënën e saj.

Kylie, e cila ndodhet në Londër për të parë një ekspozitë të re për linjën e saj të kozmetikës në Harrods, zgjodhi një pamje magjepsëse me grimin e saj dhe i kishte flokët e saj në një stil elegant. Ylli i televizionit i shtoi disa centimetra trupit të saj duke veshur një palë taka me majë të hapura me rripa blu për t’iu përshtatur pjesës tjetër të veshjes së saj.

Ylli i realitetit, i cili ndodhet në Londër me partnerin Travis Scott, 31 vjeç, udhëtoi për në Mbretërinë e Bashkuar këtë javë me 20 valixhe për qëndrimin e saj. Ekipi i saj i sigurisë u pa duke mbajtur një numër çantash të mëdha jeshile nga dyqani në dhomën e saj të hotelit pas daljes së saj.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 42274 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE