Pas postimit përbuzës të Kanye West ndaj Pete Davidson, vjen reagimi i Kim Kardashian!

vovalbania August 08, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Pas postimit përbuzës të Kanye West ndaj Pete Davidson, vjen reagimi i Kim Kardashian!

Kim Kardashian e ka ‘sulmuar’ Kanye West për postimin e një meme ‘të tmerrshme’ në Instagram duke tallur ndarjen e saj me komedianin Pete Davidson dhe po kërkon që ai ta heqë atë, tha një burim për DailyMail.com.

Një burim i afërt me yllin tha për DailyMail.com:

Kim nuk do ta përballojë këtë. Ajo po kërkon që Kanye të heqë postin, por ai nuk e bën. Ajo e ka mbrojtur fuqishëm Pete. Ajo kurrë nuk do të kthehet me Kanye për mënyrën se si ai i trajton njerëzit që ajo i do dhe i respekton. Ajo është përpjekur jashtëzakonisht shumë për të pasur një situatë të mirë për fëmijët. Ajo nuk do të qëndrojë për këtë lloj sjelljeje që ka ai.

Ylli, 41 vjeç, u nda me Pete, 28, javën e kaluar pasi u lidh për herë të parë në tetor kur Kim bëri debutimin e saj si prezantuese në “Saturday Night Live”. Pas më pak se një viti së bashku, dyshja vendosën të ishin thjesht miq, për shkak të distancave të gjata, me Kim me qendër në SHBA ndërsa Pete po xhironte në Australi.

Por ish-bashkëshorti i Kim-it, Kanye West, 45-vjeç, bëri një postim për ndarjen e çiftit, nduke postuar një foto në Instagram të një gazete të rreme New York Times me fjalët “Skete Davidson vdiq në moshën 28-vjeçare”.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58618 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE