Si një modele e vërtetë, Irina Shayk pozon me bikini!

vovalbania August 08, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Irina Shayk shijon pushimet në Ibiza me mikeshën e saj!

Irina Shayk ‘ngriti temperaturat’ me një bikini seksi të verdhë neoni, teksa pozoi për fotografi të mrekullueshme në Instagram të hënën. Modelja, 36 vjeçe, shfaqi trupin e saj të tonifikuar në dy pjesë fluoreshente nga linja e rrobave të banjës Ivy Park të Beyonce.

Pamja e Irina-s paraqiste bikini të verdhë për të theksuar këmbët e saj të dobëta ndërsa pozonte për imazhet. Duke treguar mbështetjen e saj për linjën e Beyonce-s, Irina e ka shoqëruar postimin duke etiketuar markën Ivy Park. Kjo vjen pasi Irina vazhdoi të dokumentonte arratisjen e saj me diell në Ibiza, duke përdorur rrjetet sociale për të ndarë më shumë foto me bikini me print kafshësh.

Teksa shijonte motin e ngrohtë, bukuroshja argëtohej me miqtë e saj. Dy gota martini mund të shiheshin pranë Irina-s, e cila fitoi famë ndërkombëtare në vitin 2007 si fytyra e markës së të brendshmeve Intimissi. Në më pak se një orë, ajo mblodhi më shumë se 83,549 pëlqime dhe 389 komente, duke lavdëruar pamjen e saj dhe barkun e saj.

Kujtojmë se Irina Shayk dukej rrezatuese si kurrë më parë teksa hëngri drekën me Stella Maxwell në restorantin Es Xarcu në Ibiza, Spanjë të enjten. Modelja, 36 vjeçe, shfaqi pamjen e saj ikonike teksa veshi bikini të zeza me një detaj që vinte në pah mesin e saj të tonifikuar.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 55520 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE