U bë nënë për herë të parë, Ilda Bejleri zbulon portretin e vajzës së porsalindur

vovalbania August 09, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
U bë nënë për herë të parë, Ilda Bejleri zbulon portretin e vajzës së porsalindur

Ilda Bejleri ka publikuar fotografinë e parë të së bijës. Moderatorja solli në jetë vogëlushen që e pagëzoi me emrin Siena. Ajo ka ndarë dhe imazhin e parë të vogëlushes, të cilën e ka shoqëruar me fjalët: “Nga dashuria me dashuri. Siena jonë është këtu”.

Kujtojmë që moderatorja është treguar gjithmonë shumë hermetike sa i përket jetës personale, sidomos gjatë periudhës së shtatzënisë. Ndërkohë, pavarësisht kuriozitetit të madh, Ilda ka vendosur që ta mbajë partnerin larg vëmendjes së publikut.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 55508 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE