Pete Davidson po viziton rregullisht një terapist për shkak të ngacmimeve nga Kanye West!

vovalbania August 09, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Pete Davidson po viziton rregullisht një terapist për shkak të ngacmimeve nga Kanye West!

Pete Davidson ka vizituar një terapist për terapi nga trauma pas disa muajsh ngacmimesh në internet nga Kanye West për marrëdhënien e tij me Kim Kardashian.

Komediani dhe aktori, 28 vjeç, thuhet se ka vendosur të kërkojë ndihmë pasi Kanye, 45 vjeç, bëri postime të shumta kërcënuese për të në mediat sociale, duke përfshirë pretendimin se ai ishte ‘i vdekur’ në një faqe të rreme gazete pasi u ndanë së fundmi. Ish-ylli i “Saturday Night Live” thuhet se e ka gjetur vëmendjen dhe negativitetin që vjen nga reperi si një shkasë dhe ka marrë terapi që nga prilli.

Lajmi vjen pasi një burim tha se Kim, 41 vjeç, gjeti postimin e Kanye në Instagram të hënën, një imazh i një gazete të rreme New York Times me titullin “Skete Davidson vdiq në moshën 28 ​​vjeçare”, të tmerrshëm. Thuhet se Kim ka mbrojtur fuqishëm Pete dhe nuk do të durojë këtë lloj sjelljeje nga ish-bashkëshorti i saj, tha burimi për postimin, të cilin Kanye e hoqi më vonë. Një burim i tha People të hënën:

Ai ka qenë në terapi traumatike për shkak të Kanye. Vëmendja dhe negativiteti që vijnë nga Kanye dhe veprimet e tij janë një shkas për Pete dhe atij i është dashur të kërkojë ndihmë.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 58053 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE