Chrissy Teigen ndan barkun e rrumbullakosur me ndjekësit!

vovalbania August 10, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Chrissy Teigen ndan barkun e rrumbullakosur me ndjekësit!

Chrissy Teigen ndau një foto të barkut së saj në rritje vetëm disa ditë pasi njoftoi se po pret një fëmijë në Instagram të mërkurën. Gruaja e John Legend, 36 vjeç, po bënte një seancë dhe disa gjilpëra mund të shiheshin duke i dalë nga barku.

Më vonë ajo u zënë në kuzhinë dhe po gatuante për familjen e saj. Disa orë më parë, Chrissy tregoi barkun e saj teksa bëri një paraqitje surprizë gjatë intervistës së burrit të saj. John ishte duke diskutuar këngën e tij të re me ekipin e radios përmes lidhjes video kur Chrissy u shfaq papritur.

Më pas u shfaq Chrissy dhe pozoi në krah për të zbuluar barkun e saj në rritje të foshnjës. Chrissy është në pritje të fëmijës së saj me bashkëshortin e saj John, të cilin e takoi kur luajti në videoklipin e tij të vitit 2006 për këngën e tij “Stereo”. Dy të dashuruarit u fejuan në vitin 2011 dhe u martuan në vitin 2013. Në prill 2016, ata mirëpritën vajzën e tyre Luna, tani gjashtë vjeç dhe djalin e tyre Miles, tani katër vjeç.

Kujtojmë se Chrissy Teigen iu është përgjigjur fansave të cilët kanë shkruar në Instagramin e saj se nuk e njohin pasi ajo postoi një foto me fytyrë të pastër e të butë. Modelja, 36, postoi një foto të saj me djalin Miles dhe një fans shkroi:

As që e njoha atë.

Chrissy u përgjigj:

Unë i kam këta dhëmbë për rreth 10 vjet.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52186 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE