Kylie Jenner pasuron koleksionin e saj të çantave me dhuratën speciale nga Kris Jenner!

vovalbania August 12, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Kylie Jenner pasuron koleksionin e saj të çantave me dhuratën speciale nga Kris Jenner!

Kylie Jenner shtoi koleksionin e saj të mrekullueshëm këtë javë, pasi iu dhurua një dhuratë e rrallë prej 100 dollarësh, Hermès Birkin me tre ngjyra nga nëna e saj Kris për ditëlindjen e saj të 25-të.

Çanta e dorës, është kaq e rrallë saqë janë bërë vetëm tre nga dizajni i saj. E ulur e rrethuar me dhurata, Kylie hapi një kuti Hermès me ngjyrë portokalli para të gjithë të pranishmëve në festën e saj luksoze në jaht.

Ajo lejoi vajzën e saj Stormi dhe mbesën Chicago të preknin çantën e kanavacës brenda kutisë, e cila përmbante logon e njohur të Hermès dhe la të kuptohej se ishte gati të zbulonte një çantë Birkin. Teksa nxori çantën e saj të re, Kylie bërtiti:

E mrekullueshme! Nuk kam parë kurrë diçka të tillë më parë.

Ndërsa provonte zinxhirin e çantës, një shoqe e pyeti sa prej tyre ishin bërë, dhe Kylie i tha:

Ata bënë tre nga këto!

Në mesin e pjesës tjetër të dhuratave të saj dukej se ishte një grup pantoflash portokalli Hermes në një nuancë të ngjashme me çantën, e cila kishte një ‘H’ të madhe mbi secilën këmbë. Ajo pozoi për një pamje të ngushtë të këpucëve të bukura, ndërsa krahasoi gishtat e saj me pedikyr me disa nga të ftuarit e saj.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 55495 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE