Na la pa fjalë! Julia Fox i habit të gjithë me këtë look…

vovalbania August 12, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Na la pa fjalë! Julia Fox i habit të gjithë me këtë look…

Jemi mësuar ta shohim me veshje të guximshme dhe Julia Fox nuk zhgënjeu as këtë herë. Julia vendosi një tjetër shfaqje shumë spektakolare teksa zgjodhi të hiqte dorë nga të brendshmet, ndërsa shfaqi fizikun e saj të tonifikuar me një veshje latex gjatë një daljeje në Los Angeles.

32-vjeçarja ekspozoi trupin e saj në një veshje, e cila përbëhej nga një bluzë me një shpatull, që ekspozonte dekoltenë. Veshja e Julia-s mbahej së bashku me tela metalike argjendi, të dizajnuara mjaft mirë.

Julia kishte besim teksa kishte rrëmbyer të gjitha vështrimet, ndërsa transportonte sendet e saj në një çantë të hollë argjendi. Bukuroshja brune i stiloi flokët e saj në valëzime të krehura. Si aktore, Julia njihet më së shumti për performancën e saj debutuese në filmin “Uncut Gems” (2019).

Para se të kalonte fokusin e saj në aktrim, ajo punoi si modele dhe stiliste e veshjeve, e cila përfshinte lançimin e linjës luksoze të veshjeve të thurura për femra, Franziska Fox, me shoqen e saj Briana Andalore.

Julia u pa për herë të fundit duke luajtur një amvise në thrillerin nën regjinë e Steven Soderbergh “No Sudden Move”. Ajo aktualisht është duke punuar në “The Trainer”, së bashku me Bella Thorne, Vito Schnabel dhe Gina Gershon.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52189 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE