Trafik i rënduar në autostradën Durrës-Tiranë, batohet një trajler me grurë!

vovalbania August 12, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Trafik i rënduar në autostradën Durrës-Tiranë, batohet një trajler me grurë!

Aksidentohet një trajler i ngarkuar me grurë dhe që vinte në Durrësi drejt Tiranës, fatmirësisht nuk ka të lënduar, por një pjesë nga ngarkesa u derdh në rrugë dhe gjithashtu është krijuar trafik nga bllokimi i aksit. Pas orës 14:00, drejtuesi humbi kontrollin e mjetit e për pasojë, doli jashtë rruge.

 

Ngjarja në afërsi të Qafë Kasharit, ndodhi pak para nisjes së shirave intensivë në vend e mësohet se gruri ishte pjesë e sasisë së porositur nga një kompani në Tiranë e që dy ditë më parë mbërriti me një anije turke nga një port i Ukrainës.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 52599 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE