Ellen DeGeneres i emocionon të gjithë me fjalët prekëse për humbjen e Anne Heche!

vovalbania August 13, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Ellen DeGeneres i emocionon të gjithë me fjalët prekëse për humbjen e Anne Heche!

Ellen DeGeneres postoi një mesazh të përzemërt për ish të dashurën e saj Anne Heche pak para se të zbulohej se aktorja ka vdekur në moshën 53-vjeçare.

Mesazhi i ish-prezantueses së emisionit erdhi vetëm pak çaste përpara se të konfirmohej të premten në mëngjes se Heche ishte shpallur ligjërisht e vdekur, megjithëse zemra e saj po vazhdon të rrahë në mënyrë që të mund të jepet për dhurim. DeGeneres, 64 vjeç, e cila ishte në lidhje me Heche nga viti 1997 deri në 2000 tha:

Kjo është një ditë e trishtë. Unë po u dërgoj fëmijëve, familjes dhe miqve të Anne të gjithë dashurinë time.

DeGeneres dhe Heche në vitin 1999 deklaruan se nëse Vermont legalizonte martesën e të njëjtit seks në një çështje shumë të publikuar, atëherë përpara gjykatës supreme të shtetit, ata do të martoheshin.

Ekipi i Heche-s njoftoi këtë të enjte se ajo nuk pritej t’i mbijetonte plagëve që pësoi nga përplasja e saj me makinë më 5 gusht, kur ajo hyri me makinë në një shtëpi nën ndikimin e kokainës. Ish-i i Heche-s, James Tupper, me të cilin ajo kishte luftuar një betejë të zgjatur dhe të ashpër për kujdestarinë mbi djalin e tyre Atlas, 13 vjeç, la mënjanë mosmarrëveshjet e tyre dhe shkroi thjesht: ‘të dua përgjithmonë’, me një emoji zemre të thyer.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 25924 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE