Heidi dhe Leni Klum shkëlqyen në fotosesion e tyre, por çfarë ndodhi në prapaskena?!

vovalbania October 12, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Heidi dhe Leni Klum shkëlqyen në fotosesion e tyre, por çfarë ndodhi në prapaskena?!

Heidi Klum dhe vajza e saj Leni Klum shfaqën lidhjen e tyre të ngushtë në pamjet e prapaskenave nga xhirimet e të brendshmeve të dyshes së zbuluar së fundmi për markën italiane Intimissimi. E filmuar bardh e zi, videoja tregon supermodelen 49-vjeçare dhe vajzën e saj të ngjashme, 18-vjeçare, duke përqafuar me dashuri njëra-tjetrën dhe duke kërcyer për kamerën.

Heidi falënderoi mikun e saj prej kohësh dhe drejtorin kreativ të xhirimeve Thomas Hayo që e bëri përvojën të paharrueshme për veten dhe Leni.

Drejtori kreativ….miku im prej kohësh @thomashayo Faleminderit që na bëtë të ndihemi të sigurta gjatë gjithë ditës duke kënduar dhe kërcyer në @intimissimiofficial tonë.

Ajo gjithashtu vlerësoi fotografin Derek Kettela për fiksimin e kësaj dite të veçantë. Klipi kinematografik hapet me dritat e studios që ndizen ndërsa Heidi dhe Leni shihen duke u rregulluar. Dyshja nënë-bijë më pas dalin para kamerave me flokë të gjatë e voluminoz të veshura me të brendshme në pamje të plotë.

Heidi e shikonte me krenari nga ana tjetër, me një dantellë dypjesëshe të frymëzuar nga vintage, bardh e zi, që nxirrte në pah barkun e saj të tonifikuar. Pasi bënin disa foto solo në intimet e tyre të pakta, Heidi dhe Leni bashkojnë forcat me padurim.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 26372 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE