Të gjithë menduan se u pajtua me Arjola Demirin, Monika Lubonja rikthen konfliktin dhe bën deklaratën e papritur

vovalbania August 15, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Të gjithë menduan se u pajtua me Arjola Demirin, Monika Lubonja rikthen konfliktin dhe bën deklaratën e papritur

Dy aktoret Monika Lubonja dhe Arjola Demiri, ishin ndër banoret më të bujshme të “Big Brother VIP 1” të cilat u bënë edhe mike mjaft të mira gjatë qëndrimit në shtëpinë e famshme.

Jeta e tyre profesionale dhe personale u vu në qendër të vëmendjes dhe aktoret ndanë mjaft histori nga jeta private që nuk diheshin për publikun. Por pas daljes nga reality show, miqësia mori fund.

Vajzat papritur nuk folën më dhe kunjat e thumbat nëpër intervista të ndryshme nuk munguan.

Por kur duket sikur vajzat rregulluan marrëdhëniet, Monika në një bashkëbisedim me ndjekësit ka treguar se mes tyre nuk ka miqësi.

“A flet me Arjolën? Je yll bote”,. i shkruan një ndjekës.

“Jam yll bote”, ja kthen Monika e cila ka anashkaluar me dashje pyetjen me Arjolën për të treguar se marrëdhëniet nuk janë rregulluar.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 55047 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE