Selena Gomez në një lidhje me ishin e Kylie Jenner/ Paparacët i “nxjerrin” zbuluar

vovalbania August 18, 2022 0 koment 1 Mund të lexoni në minuta.
Selena Gomez në një lidhje me ishin e Kylie Jenner/ Paparacët i “nxjerrin” zbuluar

Selena Gomez dhe Tyga, ish i dashuri i modeles Kylie Jenner, duket se janë çifti më i ri i showbizz-it.

Sipas mediave të huaja, dyshja u kapën duke kaluar kohë së bashku, privatisht deri në orët e para të mëngjesit, nga paparacët, në lokalin The Nice Guy, pikë e njohur për të famshmit, në West Hollywood të mërkurën në mëngjes.

Burimet thonë se Selena mbërriti në restorant pak para mesnatës, teksa Tyga ishte tashmë brenda dhe nuk u duk se sigurimi lejoi që dikush tjetër të hynte në klub pasi ata të dy ishin bashkë. Në mënyrë të qartë, ata u lejuan të rrinin jashtë kohës së mbylljes së orës 2 të mëngjesit.

Selena Gomez në një lidhje me ishin e Kylie Jenner/ Paparacët i

Është e paqartë se çfarë, nëse ka diçka, mes Selenës dhe Tyga-s, por çifti është interesant.

Më herët reperi është për folur dhe më lidhje me modelen Demi Rose, e cila ka ngjashmëri në tiparet e fytyrës me Gomez, por kjo darkë private ka përforëcuar më shumë zërat për marrëdhënien me këngëtaren.

Biletë:

vovalbania

Redaktori nuk ka dhënë ende asnjë informacion për veten e tij.

Total 42379 ka shpërndarë postimin.
MEDIAT SOCIALE